Фабрика третман

GIN YING BUSSINESS., LTD. е производителот, снабдувачот и извозник на Фабрика третман. Имаме напредна центар за управување и културната теорија Групи и технологија 'рбетот. Со години на искуство во производство и техники на истражување во оваа област, ние сме квалификувани трговски & Контрола на квалитетот поделба од кого ние го контролираме квалитетот на производството, како на стандардна клиентот. ние може да стане многу доверлив извозници, производители и добавувачи.
Ние би сакале да биде вашиот најголем доверливи

Фабрика третман

производители, добавувачи и извозниците. Добредојдовте да ја посетите нашата фабрика, нашите производи се многу заинтересирани, ве молиме контактирајте со нас. Одличен квалитет на производот и вредност од цената на реферирање. Ние со нетрпение очекуваме да добиеме вашето пребарување. pls љубезно контактирајте не за понатамошни детали.
  • Фабрика третман - 5-3
Фабрика третман
модел - 5-3

Име на производ:Чад од чад-уред за екстракција вода

  1. Чад-Водата беше карактеризирана анализа.Овој раствор беше кисел,значителни количини на растителни хранливи материи,високо ниво на NH4+кој беше важен азот извор за раст на растенијата и има висока содржина на антифунгални активности особено фенолни соединенија.
  2. Чад-Водата беше тестирана in vitro и in vivo за ефикасност против амортизација-исклучен предизвикан од габи од почва.Во тенџере експерименти,процентот на растенија од папаја кои покажуваат симптоми на амортизација-беше намалена со сета концентрација на чад-третмани со вода.
  3. Чад-вода покажува ветувачки резултати за подобрување на ртење на семето,раст на расад и контрола на некоја растителна болест.Покрај тоа,чад-водата може да ја штеди употребата на комерцијални хемиски ѓубрива,фунгицид,што ја прави изводлива технологија за не-модел за управување со хемиски пестициди.
  4. Чад од чад-вода уред за екстракција машина на Тајван патент сертификат и Кина патент сертификат.
GIN YING BUSSINESS., LTD.
5-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
GIN YING BUSSINESS., LTD.
Фабрика третман производителот и Фабрика третман снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во cropprotectionmachinery.com
5-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
GIN YING BUSSINESS., LTD.
Фабрика третман производителот и Фабрика третман снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во cropprotectionmachinery.com
5-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
GIN YING BUSSINESS., LTD.
Фабрика третман производителот и Фабрика третман снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во cropprotectionmachinery.com
5-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
GIN YING BUSSINESS., LTD.
Фабрика третман производителот и Фабрика третман снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во cropprotectionmachinery.com
5-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
GIN YING BUSSINESS., LTD.
Фабрика третман производителот и Фабрика третман снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во cropprotectionmachinery.com
5-6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
GIN YING BUSSINESS., LTD.
Фабрика третман производителот и Фабрика третман снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во cropprotectionmachinery.com
5-7
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
GIN YING BUSSINESS., LTD.
Фабрика третман производителот и Фабрика третман снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во cropprotectionmachinery.com
5-8
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
GIN YING BUSSINESS., LTD.
Фабрика третман производителот и Фабрика третман снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во cropprotectionmachinery.com
5-9
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings