Природна контрола на штетници

GIN YING BUSSINESS., LTD. се добро воспоставени како еден од истакнати m производителот, снабдувачот и извозник на енормно фабрикувани колекција на Природна контрола на штетници. Со изобилство на искуство, поддржани од тим од високо квалификувани инженери, стручен кадар и техничари, компанијата со себе носи гаранција за квалитетот, сигурноста и трајна заложба, преку континуирана по продажбата на услугата.
Ние извоз врвен квалитет

Природна контрола на штетници

кои ги исполнуваат меѓународните стандарди. Ние можеме да снабдување во било потребната количина во многу конкурентна цена редовно, пакување, како на купувачи совети. Ве молиме контактирајте не за спецификација и котација.
  • Природна контрола на штетници - 1-1
Природна контрола на штетници
модел - 1-1

Име на производ:Ефект од чад-вода на проценти ртење на садници од папаја, одгледувани во тресет мов инфициран со Rhizoctonia solani.

(A)контрола(Б.-Г.)Наводнување со користење 1.2.3.4.5.6%чад-вода

4%-6%од чад-Водата значително ја намали амортизацијата на ризоктонија солани-оф и подобрено преживување на папаја садници.

GIN YING BUSSINESS., LTD.
1-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
GIN YING BUSSINESS., LTD.
Природна контрола на штетници производителот и Природна контрола на штетници снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во cropprotectionmachinery.com
1-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
GIN YING BUSSINESS., LTD.
Природна контрола на штетници производителот и Природна контрола на штетници снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во cropprotectionmachinery.com
1-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings